КУРСНА ЛИСТА- НБРМ
29 Декември 2008 -ПОНЕДЕЛНИК
Вал. Куп. Сред. Прод.
EUR

61.1058

61.412961.7200
CHF 40.456740.660040.8633
GBP 63.924964.246264.5674
USD 43.420643.638843.8570
Бизнис вести од светот
   Прикажи # 
# Наслов на текстот Датум
161 Производството на нафта во Русија Среда, 16 Април 2008
162 Романската нафтена компанија „Ромпетрол“ сака да влезе на пазарот во Србија Среда, 16 Април 2008
163 Лондон/Њујорк/Токио - Глобалните индекси на акции благо се зголемени Среда, 16 Април 2008
164 Продажбата во Унгарија опаѓа Среда, 07 Јули 2004
 
<< Почеток < Пред 11 12 13 14 15 16 17 Следно > Крај >>
JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Регионални индекси 26.12.2008
 
MBI10

2.062,87 

-1,03

MBID

2.193,08 

+0,19
Crobex

1.758,57

0,00
Sasx-10

1.204,10 

+1,07
Birs

1.000,22

+0,63
Nex20

8.828,64 

+0,84 

Moste

390,32 

+0,21
Belex15

538,42

+2,04
SBI20

3.566,12

0,00
 

Светски берзи

Powered by GLOBAL NET
Банер
Банер