КУРСНА ЛИСТА- НБРМ
29 Декември 2008 -ПОНЕДЕЛНИК
Вал. Куп. Сред. Прод.
EUR

61.1058

61.412961.7200
CHF 40.456740.660040.8633
GBP 63.924964.246264.5674
USD 43.420643.638843.8570
Бизнис вести од светот
   Прикажи # 
# Наслов на текстот Датум
41 „Гугл“ со квартален профит Понеделник, 20 Октомври 2008
42 Директорот на „Дојче банк“ се откажа од годишниот бонус Петок, 17 Октомври 2008
43 Француската банка „Кес д’Епарњ“ минатата недела загуби 600 милиони евра Петок, 17 Октомври 2008
44 ЕУ се залага за воведување на нов светски финансиски поредок Петок, 17 Октомври 2008
45 Нафтата падна на 75 долари за барел Петок, 17 Октомври 2008
46 Украина, Унгарија, Србија и Исланд бараат итна помош од ММФ Петок, 17 Октомври 2008
47 „Волво“ и „Сааб“ пред стечај Петок, 17 Октомври 2008
48 Кризата не ги загрижува швајцарските банкари Четврток, 16 Октомври 2008
49 Прва меѓународна инвеститорска конференција на пазарите на капитал од Југоисточна Европа Среда, 15 Октомври 2008
50 Финансиска криза - Европа Среда, 15 Октомври 2008
 
<< Почеток < Пред 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следно > Крај >>
JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Регионални индекси 26.12.2008
 
MBI10

2.062,87 

-1,03

MBID

2.193,08 

+0,19
Crobex

1.758,57

0,00
Sasx-10

1.204,10 

+1,07
Birs

1.000,22

+0,63
Nex20

8.828,64 

+0,84 

Moste

390,32 

+0,21
Belex15

538,42

+2,04
SBI20

3.566,12

0,00
 

Светски берзи

Powered by GLOBAL NET
Банер
Банер