КУРСНА ЛИСТА- НБРМ
29 Декември 2008 -ПОНЕДЕЛНИК
Вал. Куп. Сред. Прод.
EUR

61.1058

61.412961.7200
CHF 40.456740.660040.8633
GBP 63.924964.246264.5674
USD 43.420643.638843.8570
Бизнис вести од светот
   Прикажи # 
# Наслов на текстот Датум
61 Централните банки интервенираат Понеделник, 29 Септември 2008
62 Во Грција намалени странските инвестиции Среда, 24 Септември 2008
63 Акциите на Волстрит драстично паднаа Вторник, 23 Септември 2008
64 Банката на Англија интервенираше на финансискиот пазар Вторник, 23 Септември 2008
65 Телеком Австрија планира ширење ба Балканот Вторник, 23 Септември 2008
66 Космофон почна со давање на 3Г услуги Четврток, 18 Септември 2008
67 Платата во Хрватска помала во однос на Јуни Четврток, 18 Септември 2008
68 „Гетвик“ пред продажба Четврток, 18 Септември 2008
69 Алиталиа пред банкрот Четврток, 18 Септември 2008
70 Алиталија на работ на банкрот Четврток, 18 Септември 2008
 
<< Почеток < Пред 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следно > Крај >>
JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Регионални индекси 26.12.2008
 
MBI10

2.062,87 

-1,03

MBID

2.193,08 

+0,19
Crobex

1.758,57

0,00
Sasx-10

1.204,10 

+1,07
Birs

1.000,22

+0,63
Nex20

8.828,64 

+0,84 

Moste

390,32 

+0,21
Belex15

538,42

+2,04
SBI20

3.566,12

0,00
 

Светски берзи

Powered by GLOBAL NET
Банер
Банер