КУРСНА ЛИСТА- НБРМ
29 Декември 2008 -ПОНЕДЕЛНИК
Вал. Куп. Сред. Прод.
EUR

61.1058

61.412961.7200
CHF 40.456740.660040.8633
GBP 63.924964.246264.5674
USD 43.420643.638843.8570
Бизнис вести од светот
   Прикажи # 
# Наслов на текстот Датум
81 Рецесијата дојде и во Европа ? Понеделник, 18 Август 2008
82 Сорос купи акции од „Петробрас“ Понеделник, 18 Август 2008
83 ЧЕЗ со зголемена добивка за 38%. Понеделник, 18 Август 2008
84 Намалени странските инвестиции во Русија Понеделник, 18 Август 2008
85 Во пензија симболот на YU економијата Четврток, 14 Август 2008
86 Јапонскиот бруто домашен прозивод падна Четврток, 14 Август 2008
87 Британската инфлација двојно поголема Четврток, 14 Август 2008
88 „Дојче телеком“ со помал профит Петок, 08 Август 2008
89 Берзата на хартии од вредност во Прага на тендер Петок, 08 Август 2008
90 „Американ интернешенел груп“ (АИГ) е во минус Петок, 08 Август 2008
 
<< Почеток < Пред 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следно > Крај >>
JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Регионални индекси 26.12.2008
 
MBI10

2.062,87 

-1,03

MBID

2.193,08 

+0,19
Crobex

1.758,57

0,00
Sasx-10

1.204,10 

+1,07
Birs

1.000,22

+0,63
Nex20

8.828,64 

+0,84 

Moste

390,32 

+0,21
Belex15

538,42

+2,04
SBI20

3.566,12

0,00
 

Светски берзи

Powered by GLOBAL NET
Банер
Банер