КУРСНА ЛИСТА- НБРМ
29 Декември 2008 -ПОНЕДЕЛНИК
Вал. Куп. Сред. Прод.
EUR

61.1058

61.412961.7200
CHF 40.456740.660040.8633
GBP 63.924964.246264.5674
USD 43.420643.638843.8570
Бизнис вести од светот
   Прикажи # 
# Наслов на текстот Датум
91 Ерсте - оствари профит Четврток, 31 Јули 2008
92 Светот се соочува со криза Среда, 30 Јули 2008
93 Европската економија на работ на пропаст? Среда, 30 Јули 2008
94 Доларот ја губи повторно својата вредност Вторник, 29 Јули 2008
95 Лук оил инвестира во Турција Понеделник, 28 Јули 2008
96 Интерент маркетинг -Google и понатаму на врвот Петок, 25 Јули 2008
97 „Јаху“ забележа пад на профитот Петок, 25 Јули 2008
98 ММФ ги изнесе своите мислења за светските валути Петок, 25 Јули 2008
99 Цената на нафтата продолжува да паѓа Четврток, 24 Јули 2008
100 Загуби бележат финансиските институции, за разлика од ИТ компаниите Понеделник, 21 Јули 2008
 
<< Почеток < Пред 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следно > Крај >>
JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Регионални индекси 26.12.2008
 
MBI10

2.062,87 

-1,03

MBID

2.193,08 

+0,19
Crobex

1.758,57

0,00
Sasx-10

1.204,10 

+1,07
Birs

1.000,22

+0,63
Nex20

8.828,64 

+0,84 

Moste

390,32 

+0,21
Belex15

538,42

+2,04
SBI20

3.566,12

0,00
 

Светски берзи

Powered by GLOBAL NET
Банер
Банер