КУРСНА ЛИСТА- НБРМ
29 Декември 2008 -ПОНЕДЕЛНИК
Вал. Куп. Сред. Прод.
EUR

61.1058

61.412961.7200
CHF 40.456740.660040.8633
GBP 63.924964.246264.5674
USD 43.420643.638843.8570
Бизнис Вести од Македонија
Нов промотивен производ на ТТК банка
Понеделник, 20 Октомври 2008

 

ТТК Банка вовед нов производ ТОП Депозитt
Повеќе...
 
„Витаминка“ Прилеп отвори нов погон за кекси
Петок, 17 Октомври 2008
„Витаминка“ отвори нов погон за кекси, вреден пет милиони евра.
Повеќе...
 
„Микросам“ ќе отвора приватен институт за современи композити и роботика
Петок, 17 Октомври 2008
Прилепската фабрика за компјутеризирани машини „Микросам“ покрена иницијатива за
Повеќе...
 
Регионална Академија на Прокредит банка
Четврток, 16 Октомври 2008
Прокредит ја отвори својата нова зграда на
Повеќе...
 
Хипо Алпе Адриа Лизинг воведе нов лизинг
Среда, 15 Октомври 2008
Хипо Алпе Адриа Лизинг денеска го промовираше својот нов производ ...
Повеќе...
 
Комерцијална банка со добивка од 1411 милиони денари до 30.09.2008
Понеделник, 13 Октомври 2008
Остварениот финансиски резултат на Комерцијална банка заклучно со 30 септември годинава е
Повеќе...
 
<< Почеток < Пред 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следно > Крај >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Регионални индекси 26.12.2008
 
MBI10

2.062,87 

-1,03

MBID

2.193,08 

+0,19
Crobex

1.758,57

0,00
Sasx-10

1.204,10 

+1,07
Birs

1.000,22

+0,63
Nex20

8.828,64 

+0,84 

Moste

390,32 

+0,21
Belex15

538,42

+2,04
SBI20

3.566,12

0,00
 
Банер
Банер